Pokládka asfaltu Kladno

Asfaltujeme na Kladně a v okolí: potřebujete vyspravit silnice, vyrovnat louže, vyasfaltovat parkoviště, dvůr, chodník nebo třeba cyklostezku? Na nic nečekejte a dejte nám vědět: za zeptání u nás nic nedáte (doslova) a případně spolu rovnou domluvíme termín. 

V rámci obce Kladno a jejího okolí pro vás vyasfaltujeme nevzhledné a nebezpečné výtluky, praskliny, výřezy i překopy, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme rovněž vyspravit a dorovnat okolí různých typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. Na chodnících i silnicích dorovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže. 

A to není všechno: starším, opotřebovaným plochám dodáme nový povrch pomocí asfaltového postřiku, praskliny a pracovní spáry vyplníme tekutou asfaltovou zálivkou. A nebojíme se ani větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás parkoviště, hřbitovní nebo parkovou cestu, cyklostezku, chodník i novou silnici. 

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!

Asfaltování nabízíme i firmám v Kladně

Vlastníte firmu se sídlem na Kladensku? Pomůžeme vám s opravou povrchu firemního areálu, dvora i parkoviště. Opravy výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách. 

Pomůžeme i jednotlivcům 

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Kladně či poblíž. Vyasfaltujeme vám příjezdovou cestu k domu, vjezd do garáže, nájezd na chodník, dvůr a cokoliv dalšího si vzpomenete. 

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět:

Máte zájem o naše služby?

Napište nám