Technologie

Náš technologický arsenál čítá vše, co je k dokonalému profesionálnímu asfaltování potřeba. Používáme jak mohutné stroje, vhodné na asfaltování velkých ploch, tak i manuální pomocníky pro hůře dostupná místa a malé plochy. 

Finišer asfaltu Vögele 800 3i 

Pro rovnoměrnou strojní pokládku asfaltu

Strojní pokládka se používá pro větší asfaltované plochy. Výsledkem je pak krásně rovný a rovnoměrně zhutněný asfalt. Finišer rovnoměrně rozprostírá asfaltovou směs, vibrační lištou rovná povrch do požadovaného tvaru a zároveň provede základní předhutnění 

Finišer Vögele 800 3i je vybaven ultrazvukovými senzory, které nepřetržitě kontrolují výšku povrchu, a tím zajišťují jeho rovinu. Finální zhutnění provádíme vibračním válcem AMMANN. 

Distributor SPRIDER 

Pro perfektní ruční pokládku asfaltu

Tam, kam se nedostaneme s velkými stroji, používáme kompaktnější distributor. Distributor asfaltu SPRIDER dávkuje materiál pomocí šnekových podavačů a dálkového ovládání přesně tam a v takovém množství, jak je potřeba. 

Díky izolované vaně zůstane asfalt horký i 10 hodin, což nám umožňuje zpracovávat materiál po menších množstvích, nebo i na různých místech. Vyrovnání položeného asfaltu se provádí ručním hrablem a zhutnění dle potřeby vibračním válcem nebo vibrační deskou. 

Kombinovaný distributor ACMAR 

Technologie úpravy povrchových vlastností asfaltu

K úpravě povrchových vlastností stávajícího asfaltového povrchu používáme kombinovaný distributor ACMAR, který je jediný svého druhu v ČR. Jeho technologie je založena na synchronním postřiku asfaltovou emulzí a podrcení (zasypání) tohoto nástřiku drceným kamenivem. 

Stroj je vybaven plně automatickým počítačovým systémem, který zajišťuje rovnoměrné a přesné dávkování pojiva i kameniva do plochy. Obsluha stroje na dotykovém displeji prstem jednoduše vyznačí plochy, které je třeba opravit, systém si tyto údaje zapamatuje a stroj opravu provede automaticky v okamžiku, kdy označené místo přejíždí.  

Máte zájem o naše služby?

Napište nám