Pokládka asfaltu Brandýs nad Labem

Asfaltujeme v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi a okolí. Potřebují vaše silnice opravu? Chtěli byste vyasfaltovat parkoviště, chodník, dvůr, nebo třeba cyklostezku? Na nic nečekejte a ozvěte se nám: poptávka je zdarma a případně spolu rovnou domluvíme termín.  

V rámci Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a okolí pro vás nově vyasfaltujeme nebezpečné a nevzhledné výtluky, výřezy, překopy i praskliny, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme také opravit a dorovnat okolí různých typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. Na chodnících i silnicích vyrovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže.  

A to není všechno: starším, opotřebovaným povrchům obnovíme jejich vlastnosti asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry vyplníme tekutou asfaltovou zálivkou. A nemáme strach ani z větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás hřbitovní nebo parkovou cestu, cyklostezku, parkoviště, chodník i novou silnici.  

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve! 

Asfaltujeme i pro firmy v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi 

Máte v Brandýse svou firmu? Pomůžeme vám s opravou povrchu firemního areálu, dvora i parkoviště. Opravy výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.  

Pomůžeme i jednotlivcům  

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi či poblíž. Vyasfaltujeme vám dvůr, vjezd do garáže, příjezdovou cestu k domu, nájezd na chodník, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.  

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám