Pokládka asfaltu Černošice

Asfaltujeme v Černošicích a jejich okolí: potřebují vaše silnice opravit? Přejete si vyasfaltovat cyklostezku, parkoviště, chodník nebo třeba dvůr? Na nic nečekejte a dejte nám vědět: poptávka je zdarma a případně spolu rovnou domluvíme termín. 

V rámci obce Černošice a jejího okolí pro vás nově vyasfaltujeme nevzhledné a nebezpečné výtluky, praskliny, výřezy i překopy, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme také opravit a dorovnat okolí různých typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. Na chodnících i v ulicích vyrovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže. 

A to není všechno: starším, opotřebovaným povrchům dodáme nové vlastnosti asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry vyplníme tekutou asfaltovou zálivkou. A rádi půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás hřbitovní nebo parkovou cestu, cyklostezku, parkoviště, chodník i novou silnici. 

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!

Asfaltujeme i pro firmy v Černošicích

Má vaše firma sídlo v Černošicích? Pomůžeme vám s opravou povrchu firemního areálu, dvora i parkoviště. Opravy výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách. 

Pomůžeme také jednotlivcům 

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Černošicích či poblíž. Vyasfaltujeme vám příjezdovou cestu k domu, vjezd do garáže, nájezd na chodník, dvůr a cokoliv dalšího si vzpomenete. 

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět:

Máte zájem o naše služby?

Napište nám