Pokládka asfaltu České Budějovice

Asfaltujeme v Českých Budějovicích a jejich okolí. Opravujeme silnice, nově asfaltujeme chodníky, parkoviště, dvory, nebo třeba cyklostezky. Poptávka je zdarma, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Českobudějovicka pro vás vyasfaltujeme výtluky, výřezy, překopy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme rovněž opravovat okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích vyrovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže.    

A to není všechno: starší, opotřebované povrchy obnovíme asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. S chutí však půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás parkovou nebo hřbitovní cestu, cyklostezku, parkoviště, chodník i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy z Českých Budějovicích 

Sídlí vaše firma na Českobudějovicku? Opravíme povrch vašeho firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomůžeme i soukromým osobám 

Neodmítneme vás ani jako jednotlivce, žijící v Budějovicích nebo jejich okolí. Vyasfaltujeme vám příjezdovou cestu k domu, vjezd do garáže, dvůr, nájezd na chodník, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám