Pokládka asfaltu Chrudim

Asfaltujeme v Chrudimi a jejím okolí. Opravujeme silnice, nově asfaltujeme chodníky, parkoviště, dvory, anebo třeba i cyklostezky. Poptávka je zdarma, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Chrudimska pro vás vyasfaltujeme nepříjemné výtluky, překopy, výřezy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme také opravit okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích srovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže.    

Zvládneme toho ale mnohem víc: opotřebovaným povrchům vrátíme původní vlastnosti asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A s chutí půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás cyklostezku, parkovou nebo hřbitovní cestu, chodník, parkoviště i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy z Chrudimi 

Máte na Chrudimsku firmu? Opravíme povrch vašeho firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomáháme také jednotlivcům 

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Chrudimi nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám nájezd na chodník, vjezd do garáže, příjezdovou cestu k domu, dvůr, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám