Pokládka asfaltu Hradec Králové

Asfaltujeme v Hradci Králové a jeho okolí. Opravujeme rozbité silnice, nově asfaltujeme parkoviště, chodníky, dvory anebo třeba i cyklostezky. Poptejte nás zdarma, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Královéhradecka pro vás vyasfaltujeme všechny výtluky, překopy, výřezy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Zvládneme také opravit okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích vyrovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nepříjemné kaluže.    

Umíme toho však ještě víc: opotřebovaným povrchům vrátíme původní vlastnosti asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A nebojíme se ani větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás parkovou nebo hřbitovní cestu, cyklostezku, chodník, parkoviště i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy v Hradci Králové 

Máte v Hradci svou firmu? Vyspravíme povrch vašeho firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomáháme také jednotlivcům 

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Hradci Králové nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám příjezdovou cestu k domu, nájezd na chodník, vjezd do garáže, dvůr, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám