Pokládka asfaltu Mladá Boleslav

Asfaltujeme v Mladé Boleslavi a jejím okolí. Opravíme poničené silnice, vyasfaltujeme nové parkoviště, chodník, dvůr, nebo třeba cyklostezku. Ozvěte se nám co nejdříve: poptávka je zdarma a případně spolu rovnou domluvíme termín.   

V rámci Mladoboleslavska pro vás vyasfaltujeme nebezpečné výtluky, výřezy, překopy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme rovněž opravit okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích zarovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže.   

A to není všechno: opotřebované povrchy obnovíme asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A bez váhání půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás parkovou nebo hřbitovní cestu, cyklostezku, parkoviště, chodník i novou silnici.   

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!  

Asfaltování pro firmy z Mladé Boleslavi 

Máte v Mladé Boleslavi firmu? Opravíme vám povrch firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Opravy výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.   

Pomůžeme i jednotlivcům  

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Mladé Boleslavi nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám dvůr, vjezd do garáže, příjezdovou cestu k domu, nájezd na chodník, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.   

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám