Pokládka asfaltu Pardubice

Asfaltujeme v Pardubicích a jejich okolí. Opravujeme rozbité silnice, nově asfaltujeme chodníky, parkoviště, dvory, anebo třeba i cyklostezky. Poptávku máte zdarma, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Pardubicka pro vás vyasfaltujeme nežádoucí výtluky, výřezy, překopy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Umíme rovněž opravit okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích vyrovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nepříjemné louže.    

Děláme toho ale mnohem víc: starším povrchům vrátíme jejich původní vlastnosti asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A rádi půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás cyklostezku, parkovou nebo hřbitovní cestu, chodník, parkoviště i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy z Pardubic 

Máte na Pardubicku firmu? Vyspravíme povrch vašeho firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomáháme také jednotlivcům 

Neodmítneme vás ani jako soukromou osobu, žijící v Pardubicích nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám příjezdovou cestu k domu, nájezd na chodník, vjezd do garáže, dvůr, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám