Pokládka asfaltu Sokolov

Asfaltujeme v Sokolově a jeho okolí. Opravujeme silnice, nově asfaltujeme parkoviště, chodníky, dvory anebo třeba cyklostezky. Poptat nás můžete zdarma, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Sokolovska pro vás vyasfaltujeme nebezpečné výtluky, výřezy, překopy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Opravujeme také okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích srovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet nežádoucí louže.    

Umíme i něco navíc: staré a opotřebované povrchy obnovíme asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A rádi půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás cyklostezku, parkovou nebo hřbitovní cestu, parkoviště, chodník i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy ze Sokolova  

Sídlí vaše firma na Sokolovsku? Opravíme povrch vašeho firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomáháme i soukromým osobám 

Neodmítneme vás ani jako jednotlivce, žijící v Sokolově nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám nájezd na chodník, vjezd do garáže, příjezdovou cestu k domu, dvůr, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám