Pokládka asfaltu Tábor

Asfaltujeme v Táboře a jeho okolí. Opravíme rozbité silnice, nově vyasfaltujeme chodník, parkoviště, dvůr, nebo třeba cyklostezku. Za poptávku doslova nic nedáte, a případně spolu rovnou domluvíme termín.    

V rámci Táborska pro vás vyasfaltujeme nežádoucí výtluky, výřezy, překopy i praskliny na silnicích, a to i na různých místech v rámci jednoho dne. Opravíme i okolí všech typů kanálů, uličních vpustí a šoupat. V ulicích srovnáme povrch tak, aby se přestaly vytvářet louže.    

A to není všechno: starší povrchy obnovíme asfaltovým postřikem, praskliny a pracovní spáry zalijeme tekutou asfaltovou zálivkou. A bez obav půjdeme i do větších zakázek: vyasfaltujeme pro vás parkovou nebo hřbitovní cestu, cyklostezku, parkoviště, chodník i novou silnici.    

Navíc ušetříte za dopravu: dokud jsme u vás, neplatíte žádné přepravné. Využijte proto příležitost a domluvte si s námi termín co nejdříve!   

Asfaltování pro firmy z Tábora 

Máte v Táboře či okolí svou firmu? Opravíme vám povrch firemního areálu, dvora, parkoviště i dalších ploch. Asfaltování výřezů a výtluků provádíme jak horkým, tak i studeným asfaltem, v závislosti na vašem přání a stávajících podmínkách.    

Pomůžeme i soukromým osobám 

Neodmítneme vás ani jako jednotlivce, žijící v Táboře nebo poblíž. Vyasfaltujeme vám vjezd do garáže, dvůr, příjezdovou cestu k domu, nájezd na chodník, nebo cokoliv dalšího si vzpomenete.    

Chcete znát cenu asfaltování pro váš projekt? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a naši asfaltéři se vám ozvou zpět: 

Máte zájem o naše služby?

Napište nám